L E D E N  2 0 1 7

 

 

 

7.1.2017

So

KO

KS

krajské/oblastní svazy

ELITE

Poslední termín Českého poháru

1.kola ČP 2017

14.1.2017

So

KO

 

Pankrác Praha

ELITE

II. Liga

1.kolo

21.1.2017

So

KO

 

MO Svitávka

ELITE

I. Liga 

1.kolo

28.1.2017

So

KO

 

MO Svitávka

ELITE

Český pohár-semifinále

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ú N O R  2 0 1 7

 

 

 

4.2.2017

So

KO

 

Spartak Chrastava

JUNIOŘI

Mistrovství ČR-kval. "A"

 

4.2.2017

So

KO

 

MILO Olomouc

JUNIOŘI

Mistrovství ČR-kval. "B"

 

18.2.2017

So

KO

 

START VD Plzeň

ELITE

EXTRALIGA

1.kolo

24.2.2017

KO

 

Sokol Šitbořice

JUNIOŘI

Pramos Cup

mezinárodní

25.2.2017

So

KO

 

Sokol Šitbořice

ŽÁCI

Pramos Cup

mezinárodní

25.2.2017

So

KO

UCI

Sokol Šitbořice

ELITE

Grosser Preis

mezinárodní-50.r.

25.2.2017

So

KO

 

NENÍ Pořadatel

U 23

Mistrovství ČR  - 1. kolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B Ř E Z E N  2 0 1 7

 

 

 

4.3.2017

So

KO

 

Pankrác Praha

ELITE

Český pohár ELITE

FINÁLE

11.3.2017

So

KO

 

Sokol Šitbořice

JUNIOŘI

Mistrovství ČR

Předkolo

18.3.2017

So

KO

 

NENÍ Pořadatel

U 23

Mistrovství ČR

2.kolo

25.3.2017

So

KO

 

MO Svitávka

U 23

Mistrovství ČR

3.kolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

D U B E N  2 0 1 7

 

 

 

1.4.2017

So

KO

 

MILO Olomouc

ELITE

EXTRALIGA

2. kolo

1.4.2017

So

KO

 

Pankrác Praha

ŽÁCI

Český pohár 2017

8.kolo

8.4.2017

So

KO

 

MILO Olomouc

ŽÁCI

Velká cena v kolové žáků

mezinárodní

8.4.2017

So

KO

 

MILO Olomouc

ELITE

Velká cena v kolové elite

mezinárodní

22.4.2017

So

KO

 

Sokol Zlín-Prštné

JUNIOŘI

Mistrovství ČR

FINÁLE

22.4.2017

So

KR

 

Pankrác Praha

JUNIOŘI

Mistrovství ČR

FINÁLE

29.4.2017

So

KO

 

NENÍ Pořadatel

ELITE

II. Liga

2.kolo

29.4.2017

So

KO

 

Sokol Zlín-Prštné

ŽÁCI

Český pohár 2017

9.kolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K V Ě T E N  2 0 1 7

 

 

 

13.5.2017

So

KO

 

START VD Plzeň

ŽÁCI

Český pohár 2017

10.kolo

13.5.2017

So

KO

 

NENÍ Pořadatel

U 23

Mistrovství ČR

Semifinále

13.5.2017

So

KR

 

SS Němčice nad Hanou

ŽÁCI

Mistrovství ČR

FINÁLE

19.5.2017

KO

UEC

???

ELITE

Mistrovství Evropy

FINÁLE

20.5.2017

So

KO

UEC

???

ELITE

Mistrovství Evropy

FINÁLE

20.5.2017

So

KO

 

Spartak Přerov

ELITE

I. Liga

2.kolo

20.5.2017

So

KO

 

Pankrác Praha

ŽÁCI

Mistrovství ČR

kvalifikace "A"

20.5.2017

So

KO

 

MILO Olomouc

ŽÁCI

Mistrovství ČR

kvalifikace "B"

26.5.2017

SC

UEC

Český svaz cyklistiky

JUNIOŘI

Mistrovství Evropy juniorů

 

27.5.2017

So

SC

UEC

Český svaz cyklistiky

JUNIOŘI

Mistrovství Evropy juniorů

 

27.5.2017

So

KO

 

MO Svitávka

U 23

Mistrovství ČR

FINÁLE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Č E R V E N  2 0 1 7

 

 

 

3.6.2017

So

KO

 

Sokol Sitborice

ELITE

EXTRALIGA

3.kolo

3.6.2017

So

KO

 

Spartak Chrastava

ŽÁCI

Český pohár

FINÁLE

10.6.2017

So

KO

 

MILO Olomouc

ELITE

II. Liga

3.kolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Č E R V E N E C  2 0 1 7

 

 

 

22.7.2017

So

KR

UCI

ŠKC Kolárovo/SVK

VŠICHNI

2. East European Masters

2.EEM - kat. "B"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S R P E N  2 0 1 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z Á Ř Í  2 0 1 7

 

 

 

2.9.2017

So

KO

 

Sokol Zlín-Prštné

ŽÁCI

Velká cena Zlína

mezinárodní

9.9.2017

So

KO

 

Favorit Brno

ELITE

I. Liga

3.kolo

16.9.2017

So

KO

 

Pankrác Praha

ŽÁCI

Mistrovství ČR

FINÁLE

16.9.2017

So

KR

 

NENÍ Pořadatel

ELITE

Mistrovství ČR

Předkolo

23.9.2017

So

KO

 

MO Svitávka

ELITE

EXTRALIGA

4.kolo

23.9.2017

So

KO

 

NENÍ Pořadatel

ELITE

Turnaj o postup do II. Ligy

 

23.9.2017

So

KO

UEC

??? Pořadatel

U 23

Mistrovství Evropy U 23

FINÁLE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ř Í J E N  2 0 1 7

 

 

 

7.10.2017

So

KO

 

Spartak Chrastava

JUNIOŘI

Podzimní turnaj juniorů

1. nominační 2018

7.10.2017

So

KO

 

Lokomotiva Liberec

ELITE

Liberecký podzimní turnaj - 58.r.

 

7.10.2017

So

KO

 

Lokomotiva Liberec

VETERÁNI

Liberecký podzimní turnaj - 39.r.

mezinárodní

8.10.2017

Ne

KO

 

Lokomotiva Liberec

JUNIOŘI

Liberecký podzimní turnaj - 45.r.

2. nominační 2018

8.10.2017

Ne

KO

 

Spartak Chrastava

ELITE

Podzimní turnaj mužů

veřejný turnaj

14.10.2017

So

KO

 

Sokol Šitbořice

ELITE

Vinařský pohár

mezinárodní

21.10.2017

So

SC

 

MO Svitávka

ELITE

Mistrovství ČR

FINÁLE

21.10.2017

So

KO

 

Spartak Chrastava

ŽÁCI

Český pohár 2018

1.kolo

22.10.2017

Ne

KO

 

Lokomotiva Liberec

ŽÁCI

Český pohár 2018

2.kolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

L I S T O P A D  2 0 1 7

 

 

 

4.11.2017

So

KO

 

SK Chodsko

ŽÁCI

Český pohár 2017

3.kolo

4.11.2017

So

KO

 

Spartak Přerov

ELITE

Velká cena Přerova

 

5.11.2017

Ne

KO

 

Spartak Přerov

JUNIOŘI

Turnaj juniorů

3. nominační 2018

11.11.2017

So

KO

 

Spartak Přerov

ŽÁCI

Český pohár 2017

4.kolo

12.11.2017

Ne

KO

 

MILO Olomouc

ŽÁCI

Český pohár 2017

5.kolo

24.11.2017

SC

UCI

Dornbirn (AUT)

ELITE

Mistrovství světa

 

25.11.2017

So

SC

UCI

Dornbirn (AUT)

ELITE

Mistrovství světa

 

26.11.2017

Ne

SC

UCI

Dornbirn (AUT)

ELITE

Mistrovství světa

 

25.11.2017

So

KO

 

MO Svitávka

ŽÁCI

Český pohár 2017

6.kolo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P R O S I N E C  2 0 1 7

 

 

 

2.12.2017

So

KO

 

Sokol Šitbořice

ŽÁCI

Český pohár 2017

7.kolo

9.12.2017

So

KO

 

Sokol Zlín-Prštné

JUNIOŘI

Turnaj juniorů

4. nominační 2018

9.12.2017

So

KO

 

Start VD Plzeň

ELITE

Svobodův memoriál

mezinárodní